Wynajem sprzętu:

Dźwig Teleskopowy

na podwoziu Jelcz

Nie jesteś pewien jaki sprzęt potrzebujesz?
Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy!

+48 508 721 200

Dźwigi Zabrze

Prowadzisz budowę lub inną inwestycję na terenie Zabrza i poszukujesz dźwigu z obsługą? Zgłoś się do nas, wykonujemy usługi dźwigowe dla przedsiębiorstw i osób prywatnych nie dysponujących własnym dźwigiem. Zlecone prace realizowane są przez wykwalifikowananych operatorów, posiadających odpowiednie uprawnienia i wieloletnie doświadcznie w pracach dźwigowych. Od samego początku działalności nasi pracownicy regularnie odbywają szkolenia z zakresu bezpiecznej obsługi dźwigu budowlanego. Do tej kwestii przykładamy bardzo dużą wagę, dlatego też nasza wypożyczalnia dźwigów i zwyżek dla zainteresowanych w Zabrzu dokłada wszelkich starań aby jakość usług dźwigowych jak i oferowany sprzęt były najwyższej jakości. Można się o tym przekonać odwiedzając naszą firmę w Gliwicach.

Wynajem dźwigu dla inwestycji w Zabrzu

Przy realizacji zleceń korzystamy z dźwigu samojezdnego co sprawia, że możemy dojechać na plac budowy nie tylko w centrum miasta ale również poza Zabrze. Dźwig budowlany posiada udźwigu aż 18 ton i wychyleniu do 29m. Wysokość robocza dźwigu to 26,5m co pozwala na płynne wykonanie prac niezależnie od warunków zlecenia.

Realizujemy takie usługi dźwigowe w Zabrzu jak:

Skorzystaj z usług dźwigowych

Wybierając naszą firmę, zyskujesz wiele korzyści od atrakcyjne ceny wynajmu dźwigu, poprzez fachową obsługę. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem oferowanych usług dźwigowych zarówno dla przedsiębiorstw i osób prywatnych z Zabrza. To co ważne nasze dźwigi budowlane możesz wynająć nawet na jedną godzinę - podejmiemy się każdego zlecenie na terenie Zabrza. Serdecznie zapraszamy do odwiedzienia naszej wypożyczalni dźwigów i zwyżek lub do kontaktu telefonicznego firmy z Zabrza i okolic. U nas to Ty negocjujesz ceny wynajmy dźwigu.

Wynajem dźwigu, czy zakup?

Wynajem dźwigu budowlanego, to idealne rozwiązanie dla firm w sytuacji w której konieczne jest wypożyczenie dźwigu do wykonania konkrenej pracy ale bez konieczności zakupu sprzętu. Wykorzystanie dźwigu ułatwia wykonywanie szeregu prac budowlanych, a przede wszystkim jest o wiele tańsze i nie naraża firmy na dodatkowe koszty.

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem niezawodnych i bezpiecznych dźwigów na terenie Zabrza, zapraszamy do kontaktu Klientów z poniższych miast:

Jeśli nie znalazłeś powyżej swojego miasta? Sprawdź zasięg działania firmy Wynajem dźwigów i zwyżek Gliwice, Zabrze - Dźwigiem.pl na naszej stronie internetowej.
Świadczymy usługi dźwigiem wraz z operatorem na terenie Zabrza.
Wykwalifikowani operatorzy gwarantują Państwu uczciwą i fachową obsługę zlecenia.
Przy dłuższej współpracy oferujemy atrakcyjne zniżki - gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług w Zabrzu. Działamy na terenie Śląska m. in: Gliwic, Pyskowic, Bytomia.
Wynajem dźwigu realizujemy przez 7 dni w tygodniu.