Wynajem sprzętu:

Zwyżka przegubowa

na podwoziu Stara

Nie jesteś pewien jaki sprzęt potrzebujesz?
Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy!

+48 508 721 200

Podnośnik koszowy

na podwoziu Stara - podest P183

Podnośnik koszowy przeznaczone do pracy na trudnym, nierównym podłożu,
dają sobie radę nawet w najtrudniejszym terenie.

Podnośnik cechują się pracą na bardzo dużych wysokościach do 18 metrów,
co umożliwa pracę w oddaleniu od punktu, gdzie wykonywana jest praca.

Sterowanie podnośnikem koszowym odbywa się za pomocą pulpitu znajdującej się przy podstawie podnośnika. Ramię podnosnika może się obracać o 360°, dodatkowo ramię przemieszcza się zarówno w pionie jak i poziomie.

Zakres prac:

Wynajem podnośników na każdą porę roku

W zimie nasze usługi podnośnikiem można wykorzystać do odśnieżania dachów zarówno w domach prywatnych jak i na terenie firm. Zapewniamy również zwyżki i wynajem podnośników koszowych do przycinania drzew czy pielęgnacji wysokich żywopłotów w parkach.

Podnośniki koszowy - jak dobrze wybrać?

Realizujemy prace dla Klientów na wynajem podnośników zarówno w Gliwicach jak i w Rudzie Śląskiej. Każde zlecenie jest inne i traktowane jest indywidualnie.

Odpowiednie dobranie podnośnika koszowego do konkretnego zlecenia jest bardzo ważnym elementem planowania działań.Dlatego właśnie już na etapie rozmowy telefonicznej staramy się poznać jak najwięcej szczegółów. To właśnie na ich podstawie jesteśmy wstanie zaproponować sprzęt, który jest wstanie zrealizować zlecenie szybko i sprawnie, czy to podnośnik, koszowy, czy też żwyżkę lub dźwig.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym specjalistą w celum zminimalizowania niezgodność sprzętu z zapotrzebowaniem Klienta. W bazie sprzętowej oferujemy również wynajem zwyżki przegubowej oraz wynajem dźwigu o wysokości do 24,5 metrów roboczych.

Świadczymy usługi sprzętem specjalistycznym wraz z operatorem.
Wykwalifikowani operatorzy gwarantują Państwu uczciwą i fachową obsługę zlecenia.
Przy dłuższej współpracy oferujemy atrakcyjne zniżki - gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Działamy na terenie Śląska m. in: Zabrza, Pyskowic, Bytomia.
Podnośnik koszowy wynajem 24h/7dni w tygodniu.